Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Giresun °C

Hakkımızda

Karadeniz Bölgesinin En Güzel İlçelerinden Çamoluk İlçesinin ilk Çamoluk Gazetesi ünvanına sahip ÇAMOLUKLULARIN GÜÇLÜ SESİ ÇAMOLUK GAZETESİ  https://camolukgazetesi.com   İnternet Gazetesi Mart Ayının Son Haftası 20201 ` de yayın hayatına başlamıştır ve bağımsız bir bilgi politikası izleyen bir medya kuruluşudur.

 

Çamoluk İlçesinin, Giresun İlinin, Karadeniz Bölgesinin ve Yurt İçi ve Yurt Dışında Yaşayan ÇAMOLUKLULARIN GÜÇLÜ SESİ ÇAMOLUK GAZETESİ  https://camolukgazetesi.com  Türkiye, Dünya, Spor, Magazin, Sanat, Doğa, sosyal, siyasi, sosyal ve kültürel yaşamındaki yeniliklerin yanı sıra, https://camolukgazetesi.com  okuyuculara diğer Türk Dünyasından ve Dünyadan ilginç haberler sunuyor. Ayrıca çevrimiçi gazete, çeşitli alanlardaki röportajları, analizleri, raporları içermektedir. Çevrimiçi gazete, herhangi bir siyasi veya sosyal gruba karşı ayrımcılık yapmaz ve haberleri yorum yapmadan tamamen tarafsız ve bağımsız bir şekilde yayar.

 

ÇAMOLUKLULARIN GÜÇLÜ SESİ ÇAMOLUK GAZETESİ   https://camolukgazetesi.com Ekibi gazetenin web sitesinde okuyucuların karşılaştıkları olaylar hakkında operasyonel bilgi verme fırsatına sahip olduğu bir “telefon hattı” vardır.

 

ÜLKESİNİ ,MİLLETİNİ VE VATANINI SEVEN ÇAMOLUKLULARIN GÜÇLÜ SESİ ÇAMOLUK GAZETESİ   https://camolukgazetesi.com  bir İnternet Gazetesidir.